PLUS MINUS POS вече е регистриран като СУПТО под номер 22 Въпрос на monolit 1203 видян

В тази връзка имам един въпрос. Тези, които нямат плащания в брой, трябва ли да си подменят версията ПЛЮС МИНУС, която имат с новата, която е регистрирана в системата на НАП?

2 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2019-02-13 5 - Беше ли полезен отговорът?
Ако не се извършват плащания, за които съгласно чл. 3 от Наредба №Н-18 / 2006 г. е налице задължение за издаване на фискален бон, клиента не е необходимо да закупува версията на Плюс Минус регистрирана в НАП като СУПТО.
user-photo
monolit на 2019-02-13 4 - Беше ли полезен отговорът?
Благодаря!

Добави отговор