промяна на чл.62 от 01.04.2017 Въпрос на ivcheto_2006 1552 видян

Здравейте,може ли да попитам ще има ли нова версия във връзка с проманата но чл.62 ал.5 за код на населено място.От НАП разпоредбите са ,че от 01.04.2017г. трядва назначаването да има код на насилено място,за всички ,които се назначават след тази дата,а останалите да се направят ДС до 30.09.2017г.

2 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2017-03-30 1 - Беше ли полезен отговорът?
В най-скоро време ще бъде публикувана версия във връзка с нормативните промени свързани с подаване на уведомленията по чл. 62, ал. 5 от Кодекса на труда.
user-photo
на 2017-04-03 1 - Беше ли полезен отговорът?
Здравейте, следващия път при така важна актуализация моля, да пратите по един мейл с които да ни уведомите че няма да получим актуализация ако нямаме платен абонамент за м.Април 2017 год.
Т.Е. уведомете ни че по проформа фактура, срока за плащане е незабавен а не 15 дневен както е написано в самата проформа.
Пример : Проформа от 26.03.2017 год - със редовен срок за плащане по нея 15 дни.
Днес на 03.04.2017 ни остави без актуализация и половин ден чудене какво става.

Добави отговор