отпуск баща до 15 дни Въпрос на ru_dimova 204 видян

опитвам се в ПМ7 да въведа отсъствие на баща до 15 дни- дава ми следните предупреждение:

ако не сте сигурни че лицето ...проверката за 12месец/лицето ги има/

Отваря се приложение 10, но тук не мога да избера правилното основание за отсъствието чл.163 ал.7 КТ в т.1 от разделI

Също така в т.13 на същия раздел не са попълнени дни в отсъствие

Как да процедирам?

1 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2019-10-14 0 - Беше ли полезен отговорът?
В раздел I точка 1 от падащото меню трябва да се посочи чл. 163, ал. 8.
За да се попълнят автоматично данните в точка 13, трябва да се стъпи в някое от полетата след „за периода от ... до ...“.

Добави отговор