обезщетение по чл. 218 от КТ Въпрос на S.A. 728 видян

Здравейте, имам следния въпрос:

Служител не успя да дойде на работа на 25.10 и след това предостави бележка от общината, че тогава е имало бедствено положение и това е причината той да не бъде на работното си място. Как следва това да бъде отразено в неговия картон и във ведомостта? Работодателят дължи ли заплата за този ден, или само полагащото му се обезщетение съгласно Кодекса на труда, или дължи и двете? И как следва това да бъде въведено в неговия картон? Трябва ли да се намалят работните дни? Или те не се променят, а въвеждаме само обезщетението? Как да го отразим по правилния начин?

2 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2017-11-06 0 - Беше ли полезен отговорът?
Подробна информация за отразяването на обезщетение по чл. 218 от КТ в програмата може да бъде намерена в раздел Блог с име на статията Отразяване на обезщетение при бедствие съгл. чл. 218 от КТ в Плюс Минус.
user-photo
AnleiAcirm на 2018-03-28 0 - Беше ли полезен отговорът?
https://onlinecasinoplay24.com - empire city online casino
<a href="https://onlinecasinoplay24.com">best casino slots on facebook</a>
<a href=" https://onlinecasinoplay24.com ">empire casino online</a>

Добави отговор