договор покупко продажба Въпрос на 1209 видян

договорите за покупка от физически лица като покупна фактура ли се обработва

има ли начин да се качва като договор и  информацията  да зарежда съответно информация за справка по чл.73 от ЗДДФЛ

1 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2015-06-22 1 - Беше ли полезен отговорът?
Покупката на стоки от физическо лице може да бъде въведена с документ Протокол за покупка на стоки без документ с тип ПП и файл prtl7.xls .
В Справка по чл.73, ал.1 от ЗДДФЛ данните се въвеждат ръчно.

Добави отговор