Срокът на договора не се записва в уведомление по чл. 62 Въпрос на 258 видян

Здравейте,

Записвам трудов договор по чл. 233б от КТ със срок до определена дата. При генериарене на файл уведомление по чл. 62 не се записва датата на срока. Къде бъркам?

2 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2019-08-15 4 - Беше ли полезен отговорът?
Съгласно указанията за попълване на Уведомление по чл. 62, ал. 5 точка 12 Срок на договора се попълва само за основания 02, 10, 11 и 12. Във Вашият случай основанието е 16, което не попада в изброените.
user-photo
на 2019-08-15 0 - Беше ли полезен отговорът?
Екипът на Плюс Минус, благодаря. Изключително бързи сте, изключителни професионалисти.

Добави отговор