Сметка за изплатени суми Въпрос на albena.pavlova 595 видян

Защо не мога да генерирам сметка за изплатени съми на лице с код вид осигурен 10? Само за 14 и 71 ли е?

1 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2018-02-15 1 - Беше ли полезен отговорът?
Сметка за изплатени суми се попълва за доходи от друга стопанска дейност посочени в чл. 29 от ЗДДФЛ.
В програмата Сметка за изплатени суми се формира за видове осигурeн 14 и 71.

Добави отговор