Нотариуси, адвокати и физически лица Въпрос на EKIP 292 видян

Как следва да се отчитат платените в брой хонорари на адвокати, нотариуси и др.физически лица? С какъв документ?

Издадени са договори без фактури т.е.+ФЕ не може.

РКО не позволява да се отчитат по с-ка 401 Доставчици, а е необходимо заради Справките по чл.73 ал.1.

Освен това в аналитичност по с-ка 401 Доставчици няма поле за ЕГН ...

Как следва да се отчитат платените хонорари на адвокати, нотариуси и др.физически лица?

 

4 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2020-01-20 0 - Беше ли полезен отговорът?
От посочената информация не става ясно дали желаете да ги въведете в модул Счетоводство или в модул Заплати. Моля, свържете се с обслужващия Ви офис, за предоставяне на допълнително информация и разрешаване на проблема.
user-photo
EKIP на 2020-01-21 0 - Беше ли полезен отговорът?
От въпросът ми става ясно, че коментирам ЕДИНСТВЕНО СЧЕТОВОДНИ СМЕТКИ, АНАЛИТИЧНОСТИ и ДОКУМЕНТИ. Проблемът вълнува СЧЕТОВОДИТЕЛИТЕ и очаквам по-професионално отношение...
user-photo
krastina79 на 2020-01-21 0 - Беше ли полезен отговорът?
Получихте ли отговор колеги, защото телефоните са постоянно заети. Какво правим с изплатените договори за правна помощ
user-photo
Плюс Минус на 2020-01-21 0 - Беше ли полезен отговорът?
Може да се използва документ Разходен касов ордер или Мемориален ордер.

Добави отговор