Как да подам в програмата Д6 само със сумата от ДОД? Въпрос на Силвия Тодорова 978 видян

Как да подам в програмата Д6 само със сумата от ДОД? Отидох на данни и от там ги изтрих, но не знам дали е праливно да се прави по този начин.

3 Отговора

user-photo
Силвия Тодорова на 2013-01-22 1 - Беше ли полезен отговорът?
Някой може ли да ми отговори?
user-photo
Плюс Минус на 2013-01-22 2 - Беше ли полезен отговорът?
Ако подавате с Д6 данни за периоди преди 2013 г., тогава трябва да изберете Заплати изплатени (преди 2013 г.) , Д6 ще се изведе с всички дължими осигуровки,/вид на плащането 3/, да натиснете бутон Корекция и да изтриете ненужните суми, т.е да остане само ДОД. След това натискате бутон Назад и записвате Д6 по познатия начин
Ако подавате с Д6 данни за периоди след 2013, тогава трябва да изберете Дължим Данък по чл.42. Д6 ще се изведе само със сумата на ДОД /вид на плащането 5/. Записвате Д6 по познатия начин
Всичко това като информация може да намерите в помощната информация към Д6, както и ако потърсите по филтър Д6 във въпроси и отговори.
user-photo
Силвия Тодорова на 2013-01-22 1 - Беше ли полезен отговорът?
Благодаря ви!

Добави отговор