Защо Справка чл.73 ал.6 не включва изплатени обезщетения по чл.222 ал.1 ? Въпрос на 166 видян

Здравейте,

 

имаме лице, което е освободено през годината и на което е изплатено обезщетение по чл.222 ал.1 от КТ пак през годината. При формиране на справката е зададено обединяване по ЕГН, но не включва изплатеното обезщетение в обл.доход, осиг. и удържания данък. Има ли възможност да се зададе от някъде или "на ръка" трябва да се коригира справката?  

Не мога да се свържа с вас, затова моля да се обадите на 052 698888

2 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2020-02-27 1 - Беше ли полезен отговорът?
Необходимо е преди да се изведе справката от поле Изключи вид осиг. да се изтрие ,27.
user-photo
на 2020-02-27 0 - Беше ли полезен отговорът?
Не забелях, че кода е оставен накрая за изключване.

Получи се, благодаря :)

Добави отговор