Д1 и Д6 СОЛ с личен труд Въпрос на Плюс Минус 2722 видян

Как следва да се подадат Д1 и Д6 за фирма, в която има само едно СОЛ, което полага личен труд и Д6 съдържа информация само за удържания ДОД?

1 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2014-02-21 4 - Беше ли полезен отговорът?
В този случаѝ не се прилага чл. 2, ал. 4 от Наредба Н-8. Декларациите се подават една след друга ,като се слага съответната отметка:
1. Когато се подава Д1- се слага отметка, че „ за подаване на данни с декларации обр. 1 и обр. 6 не се прилага чл. 2 ал. 4 от наредбата и не следва да се подаде: Д6
2. Съответно когато се подава Д6- се слага отметка, че „ за подаване на данни с декларации обр. 1 и обр. 6 не се прилага чл. 2 ал. 4 от наредбата и не следва да се подаде: Д1

Добави отговор