Допълнителен трудов договор Въпрос на 123123 494 видян

Налага се да се назначи служител на допълнителен трудов договор при друг работодател. Как може да стане това, при положение, че допълнителният трудов договор трябва да е до завършване на определена работа?

3 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2018-06-19 0 - Беше ли полезен отговорът?
Моля, свържете се с обслужващия Ви офис.
user-photo
на 2018-06-19 0 - Беше ли полезен отговорът?
Какво основание на ТД трябва да се избере?
user-photo
Плюс Минус на 2018-06-19 - Беше ли полезен отговорът?
Основанията са посочени в Наредба № 5 за съдържанието и реда за изпращане на уведомлението по чл. 62, ал. 5 от КСО

Добави отговор