ДИВИДЕНТ Въпрос на ru_dimova 438 видян

Здравейте, дали в новия вариант на ПМ7 е предвиден декларацията по чл.55 и годишната по чл.73 за изплатен дивидент на собственик/съдружник?

Благодаря

3 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2020-01-21 0 - Беше ли полезен отговорът?
В програмата не е предвидено този доход да се включва автоматично в декларацията по чл.55 ал.1 от ЗДДФЛ и чл.201 ал.1 от ЗКПО и Справка декларацията по чл. 73, ал. 6 от ЗДДФЛ.
user-photo
на 2020-07-24 0 - Беше ли полезен отговорът?
Здравейте,
а има ли начин изплатените дивиденти на съдружниците да се включат в служебните бележки за детски или трябва да се въвеждат само ръчно?
user-photo
Плюс Минус на 2020-07-24 0 - Беше ли полезен отговорът?
Сумата на дивидента се нанася ръчно.

Добави отговор