ДДС за обща туристическа услуга в трети страни Въпрос на koushalieva 120 видян

Как трябва да отразим ДДС касаещо обще туристическа услуга с място на изпълнение трети страни и как да попълним протокола към него с правилно основание.

1 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2019-04-23 0 - Беше ли полезен отговорът?
В програмата има Протокол за отчитане на обща туристическа услуга съгл. чл. 140 с тип -П и файл ProtokolTur.xls. Допълнително информация за работа с документа може да откриете в помощта към него.

Добави отговор