Връщане на работа след майчинств Въпрос на Lideto 167 видян

Здравейте, какъв вид документ се подава при прекратяване на гледане на дете до 2 год възраст и връщане на работа. Детето посещава детско заведение и майката ще ползва 50% обезщетение.

3 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2019-11-15 0 - Беше ли полезен отговорът?
Необходимо е да преотворите подаденото приложение с чл. 53 и в него да изберете Подаване на данни раздел 2. В раздел 2 избирате променените обстоятелства. От Операции / Обезщтения ДОО формирате файла.
За получаване на 50% обезщтение е необходимо от Документи / Отпуски и болнични да стартирате приложение 10. За обезщетение избирате чл. 54. Попълвате приложението и го записвате. От Операции / Обезщтения ДОО формирате файла.
user-photo
Lideto на 2019-11-15 0 - Беше ли полезен отговорът?
Това за 50% нещо не се получава. Пропуснах да кажа, че лицето е СОЛ, ако това има значение с код осигуряване 12.
user-photo
Плюс Минус на 2019-11-15 0 - Беше ли полезен отговорът?
В този случай трябва да се използва Приложение № 11.

Добави отговор