протокол за анулиране на фактура Въпрос на Tania 85 видян

Интересувам се възможно ли е да бъде отразен протокол по чл,116 от ЗДДС за анулиране на фактура в дневниците за покупки и продажби

1 Отговора

user-photo
Плюс Минус на 2020-05-14 0 - Беше ли полезен отговорът?
Протокол по чл. 116 от ЗДДС не се включва в дневниците, а в тях се отразява анулираната фактура.

Добави отговор